Strona głównaFOTOJakiego drona z kamerą kupić?

Jakiego drona z kamerą kupić?

Drony szturmem wchodzą na rynek technologiczny. Najprostsze i najtańsze konstrukcje, najczęściej nie posiadają kamery. Z kolei w nieco droższych modelach można znaleźć już bardzo zróżnicowane parametry. Przedstawiamy naszym zdaniem najlepsze modele do 1000 zł i powyżej 1000 zł.

Jaki dron do 1000 zł?

Pierwszy dron, który chcemy polecić to Ryze Tello (powered by Dji). Cena od 360,00 zł. Te maleńkie urządzenie, potrafi więcej niż nie jedno droższe i większe. Posiada technologię Intela i jest renomowanej chińskiej marki DJI. Dzięki temu, te małe cacko świetnie lata, potrafi sam startować i lądować, a nawet zawisnąć w powietrzu. Inna propozycja to niemiecki ACME Zoopa Q600 Mantis. Cena od 349,99 zł. Prosta maszyna do nauki latania, plus wbudowana kamera 720p i stabilizator obrazu. 3 tryby lotu zadowolą początkujących. Tryby różnią się szybkością i zwrotnością drona. Idealny na początek przygody z lataniem. Ostatni polecany dron do 1000 zł to PARROT A.R.Drone 2.0. Cena od 499 zł. Może latać z prędkością 40km/h i rejestruje wideo z rozdzielczością HD. Lata dobrze i jest bardzo prosty w obsłudze.

Jaki dron powyżej 1000 zł?

Ciekawe urządzenie za trochę większe pieniądze to Xiaomi FIMI A3. Cena od 1219 zł. To przyjazny dla użytkownika sprzęt, wielkiej chińskiej marki. Posiada kamerę FullHD, ma GPS i może latać nawet 20 minut na baterii. Dostajemy też oddzielny kontroler z niezależnym ekranem LCD. Dji Mavic Mini to już niewielkich rozmiarów legenda, która jak podaje producent pozwala na 30 minut nieprzerwanego lotu. Kupimy go w cenie od 1799 zł. Rejestruje wideo w rozdzielczości FullHD. Jest świetnym wyborem dla podróżników, z racji swoich wymiarów i małej wagi. Ostatnim urządzeniem w tym zestawieniu będzie YUNEEC MANTIS Q, to bezpośredni konkurent DJI. Cena od 1469 zł. Potrafi filmować w rozdzielczości 4K, latać z prędkością 72 km/h i może działać aż 33 minuty na jednym ładowaniu. To propozycja nawet dla profesjonalistów.

Niezależnie co wybierzemy, na pewno będziemy mieli dużo frajdy z powietrznego filmowania naszego życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read