Strona głównaGADŻETYTwoje GoPro zyska nowe możliwości, jeśli kupisz te akcesoria

Twoje GoPro zyska nowe możliwości, jeśli kupisz te akcesoria

Kamerki GoPro to rewelacyjne urządzenia, które zyskały uznanie twórców internetowych i ludzi aktywnych, którym zależy na możliwości utrwalenia i prezentacji dynamiki otaczającego nas świata i ich samych. Filmiki i zdjęcia robione GoPro dosłownie chwytają chwilę, a dzięki dodatkowym akcesoriom tych chwil może być o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać.

Relacje wideo, fotografie i zdjęcia z każdego wydarzenia

Małe i poręczne kamerki GoPro to potężne narzędzie do fotografowania i filmowania wszędzie i w każdych warunkach. Urządzenia dosłownie widać na długich selfie-stickach we wszystkich tych miejscach na świecie, które chętnie odwiedzają turyści. Obserwując użytkowników, można też zobaczyć, że chętnie kupują do swoich kamer dodatkowe obudowy ochronne. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim dyskretne modele wykonane z silikonu.

Kolorowe silikonowe etui do GoPro

Dzięki charakterystycznej fakturze tego tworzywa takie obudowy sprawiają, że urządzenie pewniej leży w dłoni. Ponadto, silikonowe etui do GoPro to świetne dodatkowe zabezpieczenie na wypadek upadku. Popularność GoPro sprawia, że urządzenia te są wykorzystywane przez zaawansowanych użytkowników, którzy często równolegle pracują także z mniej mobilnym sprzętem, jak większe lustrzanki i mikrofony. Mając to na uwadze, katalog z akcesoriami do GoPro został poszerzony o uniwersalne mocowania, które pozwalają na montaż kamery na zimnej stopce każdego statywu.

Obudowy wodoszczelne do GoPro

Wybierając akcesoria do GoPro, warto zapewnić sobie też możliwość filmowania spod lustra wody. W tym celu stosuje się specjalne wodoszczelne obudowy do GoPro. Takie akcesoria umożliwiają swobodne pływanie i nurkowanie z kamerą. Obudowa wodoszczelna do GoPro jest wyposażona w uchwyt, który pozwala na jej zamontowanie na specjalnym wysięgniku lub innym elemencie wyposażenia, np. na desce, łódce, uchwycie na dłoń czy kasku.

Alternatywą dla zwykłych kompaktowych obudów wodoszczelnych są obudowy typu Port Dome. To doskonałe wyposażenie do filmowania ujęć, w których kadr często przechodzi przez lustro wody. Obudowa Port Dome do GoPro wydaje się też optymalnym rozwiązaniem, gdy użytkownikowi zależy na jakości ujęć rejestrujących podwodną florę i faunę. Charakterystyczny kulisty kształt osłony obiektywu sprawia, że kadr spod wody jest wyraźny nawet przy filmowaniu z większej odległości.

Uchwyty na dłoń, kierownice i inne elementy wyposażenia aktywnych użytkowników

Lista akcesoriów do kamerek GoPro jest naprawdę szeroka. Użytkownicy tego sprzętu chętnie dokupują obudowy i specjalne ramki montażowe, które umożliwiają montaż kamerek na różnych elementach wyposażenia, w tym na odzieży.

Jednym z popularniejszych rozwiązań jest uchwyt do GoPro do montażu na pasku, który użytkownik zakłada na dłoń. Uchwyt na dłoń może być stosowany z innymi akcesoriami jak obudowa wodoszczelna czy silikonowe etui.

Dużym zainteresowaniem użytkowników cieszą się również uchwyty umożliwiające montaż kamer na kierownicy motocykla czy roweru. Solidne łączniki tego typu są wykonane ze stopów metali lekkich lub jakościowego tworzywa. Kamerki montuje się na zimnej stopce lub w specjalnych dedykowanych klatkach montażowych.

Warto wiedzieć, że kamery GoPro można montować także na dronach. W ofercie akcesoriów dostępne są odpowiednie uchwyty montażowe, które pozwalają na zamocowanie GoPro jako drugiej kamery na dronie. Dzięki odpowiednim uchwytom kamery można też montować na gimbalu dronów przystosowanych do współpracy z kamerą GoPro.

Podsumowując, akcesoria do GoPro sprawiają, że kamerka staje się naprawdę uniwersalna. Wydaje się, że filmowanie z powietrza, spod wody lub w czasie dynamicznych zjazdów na nartach i rowerze nigdy nie był łatwiejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read