Strona głównaAGD I RTVWyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100

Obecnie coraz więcej ludzi dąży do tego, żeby żyć zdrowo i ekologicznie. Jest to możliwe, między innymi za sprawą wyciskarki Hurom H100. To nowoczesne urządzenie umożliwia wyciśnięcie soku z utratą bardzo niewielkiej ilości wartości odżywczych.

Wyciskarka Hurom H100 – niezawodność i elegancja

Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom H100 została wyposażona w filtr wewnętrzny, który jest wykonany z ultemu oraz filtr zewnętrzny zrobiony z PMMA, czyli tak zwanego szkła akrylowego. Otwory znajdujące się w obu filtrach nakładają się na siebie, dzięki czemu tworzą się niewielkie szczeliny. Filtry zastosowane w wyciskarce Hurom H100 nie mają żadnych metalowych części, dzięki czemu możliwe jest przygotowanie soku, który nie tylko jest klarowny, ale przede wszystkim zdrowy. Do zrobienia soku w wyciskarce Hurom mogą zostać wykorzystane świeże owoce, zarówno twarde, jak i miękkie, ale także te wyjęte prosto z zamrażarki. W urządzeniu zastosowana została nowoczesna technologia wolnoobrotowa, podczas minuty wykonywane są 43 obroty. Takie tempo wyciskania owoców sprawia, że urządzenie nie ulega nagrzaniu, co pozwala uzyskać soki, które są nie tylko pyszne, ale przede wszystkim pełne wartości odżywczych. Wyciskarka wolnoobrotowa do owoców oraz warzyw jest urządzeniem, które pomaga w trzymaniu diety smacznej, zdrowej i pełnej witamin.

Obecnie na rynku sokowirówka Hurom H100 jest dostępna w trzech efektownych kolorach – czarnym, platynowym oraz w odcieniu czerwonego wina. Atrakcyjna kolorystyka w zestawieniu z dużą funkcjonalnością urządzenia powoduje, że wyciskarka Hurom H100 staje się ważnym elementem codziennego życia jej użytkowników.

HUROM H100 – innowacyjne rozwiązania i łatwość czyszczenia

Firma Hurom dba o zadowolenie klientów, dlatego też cały czas wprowadza coraz nowocześniejsze rozwiązania dla swoich urządzeń. Ogromnym udogodnieniem dla użytkowników wyciskarki Hurom H100 jest fakt, że zastosowano w niej nowoczesne filtry, które po zakończeniu wyciskania soku można umyć wkładając je pod kran z bieżącą wodą. Czynność trwa zaledwie kilka sekund, a do dokładnego wyczyszczenia filtrów nie trzeba wykorzystywać szczoteczki. Takie rozwiązanie z pewnością docenią osoby dbające o to, by na co dzień zdrowo się odżywiać i lubiące sięgać po świeżo wyciśnięte soki, jednak nie chcące spędzać czasu na czyszczeniu sokowirówki. Dużym udogodnieniem dla użytkowników urządzenia Hurom H100 jest również wnętrze komory, do której trafiają owoce. Ma ona prosty kształt, dzięki czemu pulpa owocowa nie dostaje się w miejsca ciężko dostępne. Również to wpływa na łatwość oraz szybkość czyszczenia urządzenia Hurom H100.

Jak widać długotrwałe mycie sokowirówki nie jest problemem, który dotyczy użytkowników sokowirówki Hurom H100. W przypadku tego urządzenia czyszczenie przebiega błyskawicznie, wystarczy bowiem rozebrać je na części, a następnie dokładnie wypłukać pod bieżącą wodą. Złożenie sokowirówki jest tak proste jak jej wcześniejsze rozłożenie. Cały proces zajmuje co najwyżej 5 minut, co pozwala na znaczące zaoszczędzenie czasu.

https://hurompolska.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read